Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Call Me By Your Name‘in başarısından sonra insanlar devam filmi olup olmayacağını merak etmeye başlamıştı bile. Bu merak geçtiğimiz günlerde devam filminin çekileceğinin açıklanmasından sonra yerini başka sorulara bıraktı. Aynı oyuncuları mı göreceğiz? Hikaye ne olacak? Bu sorular sorulmaya devam ettikçe, devam filminden yeni ayrıntılar gelmeye de devam ediyor.

Oscar‘da En İyi Uyarlama Senaryo Ödülü‘nü alıp, Oscar kazanan en yaşlı insan haline gelen James Ivory‘nin devam filmi konusunda bir bilgisi yok ancak yönetmen Luca Guadagnino proje hakkında konuşmadan edemiyor.

Luca Guadagnino, André Aciman‘ın kitabındaki kapanış bölümüne dayanarak bir hikaye tasarlamış bile. Film, 90’larda patlak veren AIDS krizi bağlamında şekillenecek ve Elio ile Oliver çiftinin zamanla biraz daha büyümesini ve yaşlanmasını konu alacak. Tıpkı Richard Linklater‘ın ünlü ”Before” serisi gibi. Ayrıca Elio ve Oliver karakterleri için yine Timothée Chalamet ve Armie Hammer ile çalışmayı istediğini de belirten yönetmen, projeyi kafasına koymuş gibi gözüküyor.

Indiewire’a konuşan Armie Hammer ise proje hakkında şunları söyledi: ”Neredeyse tüm senaryoyu önümüze döktü. Tabii ki tamamlanmış bir senaryo demek yanlış olur ama tüm fikirleri kafasında oturtmuş gözüküyor. Luca bu konuda çok istekli ve eğer bu işi o yapacaksa, biz de çok istekliyiz.”

Kaynak: Indiewire

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here