2010 yılında katıldığı Best Model yarışmasında birinci olan Çağatay Ulusoy, aynı günün gecesi başrol teklifi almış ve hayatı değişmişti.

İlk başrol oynadığı dizisi Adını Feriha Koydum dizisi ile şöhreti yakalayan oyuncu, 9 yıllık oyunculuk serüveninde dünya yıldızı olma yolunda da büyük bir adım attı ve Netflix’in anlaşma yaptığı ilk oyuncu oldu.

Tv100’ün haberine göre bir ayağı Amerika’da olan Çağatay Ulusoy, bir yandan oyunculuğunu geliştirirken diğer yandan da yazar ve yönetmenlik alanına da adım atmaya karar verdi. Çağatay Ulusoy, özgün hikâyesi kendisine ait olacak olan bir sinema filminin senaryosunu yazdı. Filmi kendisi çekmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, geçen günlerde Kırklareli’ne mekan bakmaya gitti. Oyuncu görüşmelerine de devam eden Çağatay Ulusoy’un filminin adı: Azadlık Saka. Çağatay Ulusoy, özgün hikâyesi kendisine ait olan filmi Tolga Aydın ile beraber kaleme aldı. Filmde saka kuşu meşhur bir kasabada yaşananlar beyazperdeye taşınacak. Çağatay Ulusoy’un “İçerde” dizisinde beraber oynadığı Nebil Sayın’a da film için teklif götürdüğü konuşuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here