Burberry sürekli büyüyen oyun pazarını göz ardı edemedi ve ilk oyunu B Bounce‘u piyasaya sürdü!

B Bounce’ta oyuncular, kendilerinin seçtiği Burberry ceketli karakterlerini yaratabilecek. Bulutların arasından yukarı doğru sıçrayan geyik ile en yüksek noktaya çıkmak ise oyunun asıl hedefi ve oyunda karşınıza çıkan markanın altın renkli TB logoları ve uçakları toplayarak ekstra hız kazanabilirsiniz.

Markanın bugün piyasaya sürülen yeni puf ceket koleksiyonunu tanıtmak için bir araç olan oyun, markanın Regent Street mağazasında çevrimiçi olarak oynanabilecek ve oyuncular özel GIF’lerden markanın yeni puf ceketine kadar bir dizi ödül kazanabilecek.

Burberry Dijital Pazarlama Başkan Yardımcısı Rachel Waller“Yapmak istediğimiz şey, bu oyunu oynamak için bilmeniz gereken uzun bir listeye sahip olmamanızdı. Konsepti yaratırken sıradan oyuncuların davranışlarını düşündük. Bu, zaten var olan bir topluluğa sahip bir ürün ve biz de etrafında marka değeri oluşturduk. İkincisi, sürpriz ve zevkli hikaye anlatıcılığı ile ilgili. Oyun, hikaye anlatıcılığının yeni versiyonu. Mecrada tüketicinizi şaşırtmak ve memnun etmek için büyük bir avantaj var.”

Oyunu merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here