Yine bir söylenti ile karşınızdayız. Bir şeylerin sızdırılması oyun sektörü için artık çok normal olduğundan şaşırmadan söylentiyi sizinle paylaşalım; Rockstar Games şirketi yeni Grand Theft Auto ile Bully 2 üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Bully devam oyunu hakkında yıllardır bir söylenti bulunmakta lakin Reddit’e oldukça konuşulan bu yorumu yapan kişi içeriden daha da bilgisinin olduğunu söylemekte.

Kullanıcıya göre, oyuncular Jimmy Hopkins olarak oyunu oynayacaklar. Lakin Jimmy’nin seslendirmeni olan Gerry Rosenthal mart ayında oyun için çalışmak istediğini ama Rockstar Games’in böyle bir teklifle ona gelmediğini belirtmişti. Söylenti bu şekilde yalanlanmış gibi görülse de devam oyununda Jimmy Hopkins daha yaşlı bir şekilde karşımıza çıkacaktır, bu da Rockstar’ın başka bir seslendirme sanatçısı ile çalıştığını düşünmemizi sağlar. Olası gibi görünmüyor ama neden olmasın?

Söylentilerin kaynağının bir oyun basını mensubu ve Rockstar içinden bir çalışan olduğu söylenmekte ama biliyoruz ki böyle durumlar sadece küçük bir sözün çığ gibi büyüyüp asla olmayacak hale dönüşmesiyle sonlanabiliyor.  Bu yüzden biz sadece Reddit üzerinde bulunan bu söylentiyi sizinle paylaşmak istedik, doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here