Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
42

Havaların ısınması ve okulların bitmesi ile birlikte konser sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Biz de bu yaz kaçırmak istemeyeceğiniz 10 konseri sizler için derledik. Keyifli Okumalar!

1. Robert Plant And Sensational Space Shifters

Led Zeppelin’in dünyaca ünlü vokali Robert Plant, Sensational Space Shifters eşliğinde 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında 17 Temmuz günü Harbiye Cemil Topuzlu Acıkhava Sahnesinde boy gösterecek. Eşsiz sahne performansı ve büyüleyici sesi ile hem kült Led Zeppelin hem de son albümü Carry Fire’dan şarkılarla dolu repertuarını kesinlikle kaçırmak istemeyeceksiniz!

2. Liam Gallagher

Efsanevi rock grubu Oasis’in kurucusu ve solisti Liam Gallagher, ilk solo albümü ”As You Were”ün dünya turnesi kapsamında 14 Ağustos günü Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak. Liam Gallagher dışında sahnede Mor ve Ötesi, Evrencan Gündüz, Adamlar, Yokuz ve İngiltere’nin en iyi çıkış yapan gruplarından Starsailor sahnede sanatçıya eşlik edecek. Bu büyük günü kaçırmamak için şimdiden biletlerinizi almanızı tavsiye ederiz.

3. Wiz Khalifa

”Black And Yellow”, ”See You Again”, ”Young, Wild & Free” gibi şarkıları ile Rap müzikte önemli bir yer edinen Wiz Khalifa, 4 Temmuz günü Küçükçiftlik Park’a sahnenin tozunu attırmaya geliyor.

4. Alt-J

İngiliz Indie Rock grubu Alt-J, Son albümleri ”Relaxer”ın dünya turnesi kapsamında, eşi benzeri olmayan soundları ile 4 Temmuz günü Volkswagen Arena’da sahne alacak. Daha önce hiç tatmadığınız bir konser deneyimi edinmek istiyorsanız bu konser tam sizlik.

5. Massive Attack

İngiliz Trip Hop’unun karanlık ve bir o kadar da tutkulu ikilisi Massive Attack, 25 Haziran günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sizi bekliyor olacak.

6. Milky Chance

Geçtiğimiz senelerde ”Stolen Dance” isimli şarkıları ile listelerde uzun süre zirvede kalan Milky Chance mükemmel sahne performansları ile 27 Haziran’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde olacak.

7. The Chainsmokers

Andrew Taggart ve Alex Pall isimli iki DJ’in kurduğu The Chainsmokers, İstanbul’da olacak ilk konserleri için 3 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park’a geliyor.

8. TRAVIS

1999’da İskoçya’da kurulan dünyaca ünlü rock grubu TRAVIS, Garanti Caz Festivali kapsamında 8 Haziran günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahneye çıkacak. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir konser olduğundan şüpheniz olmasın.

9. Steven Wilson

Progresif müziğin dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri olan Steven Wilson, 22 Temmuz günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde dinleyicilerini müziğe doyurmaya hazır.

10. Nick Cave & The Bad Seeds

Müziğin kara prensi olarak anılan Nick Cave, İstanbul Caz Festivali’nin en önemli konuklarından biri. 10 Temmuz günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek konsere şimdiden bilet almanızda fayda var. Benzersiz bir deneyime hazır olun.

Ekstra: Imagine Dragons

Tam olarak yaz aylarında sayılmasa da iki gün için böyle bir grubu listeye almamazlık asla yapamazdık. Alternatif Rock’ın en güçlü gruplarından Imagine Dragons, 2 Eylül günü Küçükçiftlik Park’ta unutulmayacak bir konser vermeye hazırlanıyor!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
42

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here