Artık ücretsiz hafta sonları bir gelenek oldu diyebiliriz. Farklı farklı firmalardan veya oyunlardan bu gibi etkinlikler, fırsatlar görebiliyoruz. Steam‘de neredeyse her hafta bir,iki,üç oyunu bizlere ücretsiz sunuyor ve bu süre zarfında bu oyunlara indirimler sunabiliyor. Bu hafta sonu ise Two Point Hospital ve The Elder Scrolls Online ücretsiz olarak oynanabiliyor. Pazartesi gününe kadar sürecek teklifleri kaçırmayın.

İlgili haberler : Rainbow Six Siege Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliğinde! Steam’de Kısa Süreliğine Profil Seviyenizi Çok Kolay Bir Şekilde Yükseltebilirsiniz. Peki Nasıl? Artık Steam’deki Oyunlarınızı Telefonunuzda Oynayabileceksiniz!

The Elder Scrolls Online

Devasa çok oyunculu rol yapma oyunu olan Elder Scrolls Online, ZeniMax Online Studios tarafından 4 Nisan 2014 tarihinde Steam’de yayımlandı.

Two Point Hospital

Two Point Studios tarafından geliştirilen ve 2018 yılında iş simülasyon oyunu olan Two Point Hospital’da adından da anlaşılacağı gibi hastane ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey var ve hatta daha fazlası.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here