Psikolojik sorunlar yaşadığını öne sürerek müziğe bir süre ara verdiğini açıklayan Britney Spears‘ın, verdiği bu aranın uzayabileceği konuşuluyor.

Yaşadığı sorunlara odaklanmak adına Las Vegas gösterilerini iptal eden 37 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, bir süre psikolojik tedavi görmüştü. Hayranları dört gözle kendisini yeniden sahnelerde görmek için beklese de, Spears’ın yakın çevresi bu durumun sanıldığından daha uzun süreceğini ve Britney Spears’ın sahneye dönebilecek durumda olmadığını söylüyorlar.

britney spears ile ilgili görsel sonucu

Heat dergisine konuşanlardan biri, Spears’ın bu kararı verirken çok zorlandığını çünkü hayranlarıyla birlikte olmayı ve sahneye çıkmayı çok sevdiğini söylese de; bu durumun ünlü şarkıcının sağlığı için atmak zorunda olduğu bir adım olduğunu da belirtti.

britney spears ile ilgili görsel sonucu

Britney Spears geçtiğimiz günlerde hayranlarına; “Bir geçiş sürecindeyim. Umarım beni unutmadınız. Bu süreci gerçekten istediğim şeye odaklanmak için yaşıyorum. Sekiz yaşımdan beri çalışıyorum ama bazen durmak ve düşünmek de gerekir. Sizleri çok seviyorum.” diye seslenmişti.

Kaynak:1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here