Tüm zamanların en sevilen dizilerinden Breaking Bad‘i baz alacak mobil oyun Breaking Bad: Criminal Elements duyuruldu! Peki oyun ne zaman çıkacak? Diğer ayrıntılar ve oyunun teaser’ı için habere geçelim.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Breaking Bad dizisini baz alacak mobil oyun Breaking Bad: Criminal Elements, Yayıncı FTX Games ve geliştirici Plamee tarafından iOS ve Android cihazlar için duyuruldu!

Strateji odaklı oyunda, kendi crystal meth imparatorluğunuzu kurabilecek ve bu imparatorluğu geliştirebileceksiniz. Ayrıca dizide sevilen ana karakterler Walter White ve Jesse Pinkman başta olmak üzere, Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi diğer karakterleri de oyunda görebileceksiniz.

Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan ise “FTX Games en az bizim yaratıcı ekibimiz kadar detaylara değer veriyor ve serideki hikaye evreninin otantik bir uzantısını oluşturma konusundaki sözlerinden çok etkilendim. Bunun Breaking Bad karakterleriyle tamamen yeni bir şekilde etkileşime geçmek için eğlenceli bir deneyim olacağını düşünüyorum.” yorumunda bulundu. Oyunun 2019’un sonlarına doğru bizlerle buluşturulması planlanıyor.

Teaser’ı sizler için aşağıya bırakıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here