Sevgili okuyucularımız, Game of Thrones’un finalini izlemediyseniz ve bugüne kadar bir şekilde spoiler görmemeyi başardıysanız eğer dikkat!

BU HABER SPOILER İÇERMEKTEDİR!

Uyarımızı da yaptığımıza göre haberimize geçelim. Son günlerde sansasyon üzerine sansasyon yaratan Game of Thrones dizisinin hayal kırıklığı yaratan finalinde Westeros’un kralı olan Bran Stark’ı canlandıran Isaac Hempstead-Wright, dizinin sonunu “bir şaka” zannettiğini söyledi.

Hempstead-Wright Entertaintment Weekly‘de yer alan röportajında, son sezonun senaryosunu ilk kez okurken kralın seçildiği sahneye geldiğinde ve “Bran” adını gördüğünde heyecandan ayağa fırladığını söyledi.“Gerçekten David ve Dan’in şaka olsun diye bir senaryo yazdığını, herkese kendi karakterinin ‘Demir Taht’a oturduğu bir senaryo yolladıklarını düşündüm.” Hempstead-Wright, senaristlerle konuşurken, “Evet çocuklar beni iyi kandırdınız. Haydi oradan! Gerçekten mi?” dediğini aktardı.

Genç aktör, dizinin finalinde olanlardan memnun olduğunu söylese de “iyi bir ölüm sahnesi” istediğini itiraf etti: “Mutluyum. Aslında ölmek istiyordum ve kafamın patladığı iyi bir ölüm sahnesi istiyordum”.

Tabii kim Oberyn Martell gibi ölmek istemez ki?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here