E3 2019 konferansının yıldızlarından bir tanesi olan Gearbox Software, konferansta Borderlands 3 için yeni fragman yayımlamakla kalmayarak, aynı zamanda Borderlands 2 için de yeni içerik duyurusu yaparak, kendini ön plana çıkarttı.

Borderlands 3 fragmanının tamamının sinematiklerden oluştuğunu söylemekte fayda var. Aksiyonun bir an bile durulmadığı fragmanda, hem senaryo boyunca yöneteceğimiz karakterlerimizi, hem Claptrap’i ve hem de baş düşmanlarımızı görme fırsatımız oluyor. Borderlands 3’ün, 13 Eylül 2019 tarihinde PS4, PC ve Xbox One için piyasaya çıkması planlanıyor.

Sizler de bu fragmanı, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Gelelim Borderlands 2 için bir süre önce ortaya çıkan yeni indirilebilir içeriğe. Gearbox Software tarafından, Borderlands 2’yi Borderlands 3’e bağlayacak olan Commander Lilith & The Fight for Sanctuary adıyla duyurulmuş olan içerik, halihazırda ücretsiz olarak indirilebilir oldu. İçeriği indirdikten sonra erişim sağlayabilmek için de harita üzerindeki Fight for Sanctuary bölgesine gitmeniz gerekiyor ki herhangi bir hızlı seyahat istasyonundan ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ne var ki, göreve başlamadan önce Vault Hunter karakterinizin seviyesinin en az otuz olması öneriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here