Bluepoint Games’in bir sonraki projesi bir remake, ancak bir tanesi de PS4 için çıkan Shadow of Colossus’dan daha büyük bir proje olacak gibi gözüküyor.

Eurogamer aracılığıyla Digital Foundry tarafından şirketin bir sonraki projesinin yeni bir IP olup olmayacağı ile ilgili sorulduğunda, Bluepoint başkanı Marco Thrush, “Olabilir ama biz şuan başka bir remake yapıyoruz.” cevabını verdi.

Thrush, bir sonraki projenin ne olabileceği hakkında hiçbir ipucu vermezken, Bluepoint için sırada ne olduğu konusunda geniş terimlerle konuştu. “Bir sonraki proje için sanat tarafını, motoru, sanatçılar için iş akışını geliştireceğiz. Biraz daha büyük olacağı için özellikle sanat tarafında olmak üzere geliştirmeler yapacağız” dedi.

Bluepoint’in bir sonraki oyunuyla ilgili olarak, Thrush: “Bir sonraki projemizden gerçekten heyecan duyuyoruz ve ne olduğunu öğrendiğinizde de olacağını düşünüyoruz.”

PS4 için Colossus’un Shadow’a ek olarak, Bluepoint, Gravity Rush Remastered, Metal Gear Solid HD Collection ve diğer birkaçını da içeren bir dizi başka remake / remaster üzerinde çalıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here