Geçtiğimiz günlerde Overwatch’a custom oyun modunu geliştirerek, oyuncuların kendi oyun çeşitlerini kurabileceği, karakterlerin özelliklerini değiştirebilecekleri, yeni atölye güncellemesini getiren Blizzard, bugün de ikisi Overwatch ile ilgili olmak üzere, üç yeni haberle bizlerle. Hazırsak başlayalım.

İlk haberimiz Blizzard‘ın her sene düzenlediği, yeni oyunların çıkışlarının ve var olan oyunlara gelecek büyük güncellemelerinin duyurulduğu, cosplay yarışmalarının ve turnuvaların düzenlendiği ve doğal olarak Blizzard hayranlarının merakla beklediği BlizzCon ile ilgili. Bu yıl da Anaheim Kongre Merkezi‘nde yer alan BlizzCon, 1-2 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Biletlerin ilk dalgası 4 Mayıs‘ta, ikinci dalgası ise 8 Mayıs‘ta satışa sunulacak.

BlizzCon ile alakalı olarak daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen şu içeriğimize geçmenizi öneririz.

İkinci haberimize geçecek olursak, Overwatch World Cup geliyor! Overwatch çıktığından beri her sene BlizzCon‘da yer alan bu turnuva, bu sene 4. yılını kutluyor. Dünya çapında barışçıl rekabeti ve Overwatch topluluğunun bir araya gelişini kutlayan Overwatch World Cup, BlizzCon 2019‘da gerçekleşecek. Geçen yılın ilk üçü ise şu şekilde:

  1. Güney Kore
  2. Çin
  3. Kanada

Son haberimiz ise, Overwatch League ile ilgili. Overwatch League All-Stars geri dönüyor! 15-16 Mayıs‘ta düzenlenecek olan turnuva içinse yeni kostümler geldi. Atlantic Takımı için Mercy‘ye, Pacific Takımı içinse Lucio‘ya gelen yeni kostümler
200 Overwatch League Token’a alınabilecek. Kostümleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here