Blizzard, dün yayınladığı blog hesabındaki açıklamalarla Diablo 4’ün yakın tarihte duyurulmayacağına işaret ediyor. Blog hesabına buradan gidebilirsiniz. Açıklamalar ise şu şekilde:

BlizzCon 2018 çok yaklaştı ve Diablo için etraflıca dolaşan dedikodulara şahit olduk. Heyecan verici zamanlardayız ve şu anda farklı Diablo projelerinde çalışan çok sayıda ekibimiz var. Hepsinden size bahsetmek için sabırsızlanıyoruz… Ancak zamanı geldiğinde.

Birçoğunuzun ümit ederek beklediğini biliyoruz ve bu konu hakkında sadece ”İyi şeyler bekleyene gelir fakat ‘Şeytani’ şeyler biraz zaman alabilir”  diyebiliyoruz. Ekibimiz, Terörün Efendisine yakışır şekilde kabuslar yaratmak için harıl harıl çalışmakta, sabrınız için teşekkür ederiz.

Tüm projelerimizi duyurmaya hazır olmamakla birlikte, Diablo’yla ilgili haberleri sizlerle birlikte BlizCon’da paylaşmak istiyoruz.

BlizzCon 2018 etkinliği 2-4 Kasım tarihlerinde düzenlenecek ve Türkiye saatiyle saat 19:30’da başlayacak. Açıklamalar kesin olmamakla birlikte Blizzard, ters köşe yapıp Diablo 4’ü de duyurabilir. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyor olacağız. Hakikati öğrenmemize çok az kaldı!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here