Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, geçtiğimiz günlerde Forbes ile yaptığı ropörtajında, Blizzard’ın bütün tarihinde sahip olduğundan daha büyük gelişmelerin yakın zamanda geleceğini söyledi.

Brack, “Şu ana kadar bütün Blizzard tarihinde sahip olduğumuzdan daha fazla oyunun geliştirme aşamasındayız. Üzerinde çalıştığımız her şeyi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. dedi. Hali hazırda bulunun oyunları daha da geliştireceklerini belirten Brack, yeni oyunlarında geleceğini belirtti ve “Başlattığımız her şeyde standartlarımızı devam ettirmezsek yaptığımız şeylerin bir anlamı kalmıyor.” dedi.

Brack, sürekli yeni bir oyunu geliştirmenin onları heyecanlandırdığını ve bunun keyifli bir çaba olduğunu belirtti. Oyuncuların yeni oyunları oynarken hissettiği keyfi, onlar da yeni bir oyunu geliştirirken hissettiklerini, bu yüzden sürekli yeni ve oyuncuların beğeneceği şeyleri yapacaklarını söyledi.

Son olarak Brack, Blizzard’ın herhangi bir yapay gerçeklik (VR) içeren herhangi bir girişiminde bulunmadığını söyledi. Hepimizin sevdalısı olduğu Blizzard’dan, en azından bir bu kadar daha yeni oyun geleceğini duymak bizleri bir hayli heyecanlandırdı. Peki sizler ne düşünüyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here