Yedinci Ev’in naif vokali Birkan Nasuhoğlu, yeni şarkısı “Aramızda Engeller”i GTR Müzik adı altında tüm dijital platformlarda karşımıza sundu! “Kalbim Seni Arıyor”, “Anlat Ona” ve kalbimizin tüm derinliklerine hitap eden şarkılarıyla beraber yine gönlümüzü fethetti.

Solo kariyerine Elçin Orçun’la beraber başlayan Nasuhoğlu “Varsa Yoksa” ve “Bi’ Fazla” adında iki düet yayınladı.. Solo olarak ise sırasıyla “Öyle Dur”, “Bahar Geldi Zaar” ve “Hani Dersin Ya Tamam” teklilerini GTR Müzik etiketi ile paylaştı.

“Bu şarkı dinamik yapısı ile kendi içimde hasret kaldığım bir boşluğu doldurdu…” Nasuhoğlu’nun da dediği gibi aslında. “Öyle Dur” olsun, “Bahar Geldi Zaar” olsun kendi içlerinde sakin, naif şarkılardı ama “Aramızda Engeller” hepsinin dışında tutulması gereken bir parça! İnsan dinlerken resmen kendinden geçiyor , şimdiden sözleri ezberledik bile. İnsan bazen kaçamaz böyle şarkılardan…

Müzik ile mizahı birleştiren bir şarkı olan Aramızda Engeller için Nasuhoğlu şunları söyledi; İstemek kavramının önemini ve büyüklüğünü biraz geç fark eden biriyim… Özellikle sevda yolunda dikenli yollardan geçmemek, zor zamanlar geçirmemek mümkün değil. ‘Aramızda Engeller’ bu konuyu esprili bir yönden ele alarak işliyor…

Şarkının tüm kayıtları GTR Deneyevi’nde gerçekleştirildi. Gitarda Melih Balta, bas gitarda Kadir Keskin, tuşlularda ise Burak Irmak yer aldı. Şarkının geri vokallerinde deneyimli sanatçı Gökhan Türkmen ve Alper Anık yer aldı! Tüm bu süreçte ise Miks kısmında Feryin Kaya, mastering kısmında ise Shawn Hatfield’ı gördük.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here