Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Billy Dee Williams Star Wars serisine geri dönüyor. Ünlü aktör galaksiler arası kumarbaz ve eski kaçakçı rolüyle Star Wars: Episode 9 filminde Lando rolünü üstlenecek. Bu rol, oyuncunun da 1983 yılında Jedi’nin Dönüşü filmi sonrası ilk büyük rolü olacak.

billy dee williams star wars ile ilgili görsel sonucu

Filmin hayranları, yaklaşık bir aydır Williams’ın da diğer eski Star Wars yıldızları gibi filme geri dönebileceğini konuşuyordu. Bu söylentiler Williams’ın yaz sezonunda bilim kurgu konferansına katılamamasıyla iyice kuvvetlenmişti ve en sonunda bu durum kamuoyuna duyuruldu. Star Wars: Episode 9 filminin çekimlerine bu yaz başlanacak.

Williams karakteriyle bir bağ oluşturmayı başarabilen oyunculardan birisi. Kendisi, Star Wars serisini konu alan video oyunları seslendirmelerinde ve kısa parodi filmlerinde aynı karakterle yer aldı.

billy dee williams star wars ile ilgili görsel sonucu

Bu yıl çıkan Han Solo adlı filmle gençliğini Danny Glover oynamış olsa da Williams rolünü geri alacak ve Lando pelerinine kavuşacak.

billy dee williams star wars ile ilgili görsel sonucu

Umuyoruz ki Skywalker Saga’daki son film Lando’nun nerede olduğu ve Han’ın ölümünden sonra neden hiç görmediğimize dair soruları da cevaplayacaktır. Bunların yanında en önemlisi ise Millenium Falcon’un navigasyon sisteminde saklı kalmış olan sevgili L3-37 ile yeniden bir araya gelip gelemeyeceği. Bunun için 20 Aralık 2019’u bekleyeceğiz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here