Son zamanların en çok konuşulan isimleri şüphesiz ki Kardashian ve Hadid aile üyeleri. Bu ailelerin her yaptığını, olumlu ya da olumsuz olaylarını tek tek takip ediyor, analiz edip eşle dostla kimi zaman çatlayarak kimi zaman da imrenerek konuşuyoruz. İçlerinde en dikkat çekenleri her ne kadar aklınıza gelen isimler olsa da (Kim Kardashian/Kylie Jenner) bugün skandalların ismini değil aksine aralarında tatlış bir dostluk kurulmuş olan Kendall Jenner ve Bella Hadid’ten bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım!

Kendall Jenner, modellik hayatına başladığında Gigi Hadid ile olan arkadaşlığı da çok konuşulmuştu. Bu iki isim sürekli olarak birlikte dergi kapaklarında yer alırken çokça kez de röportaj vermişlerdi, hatta bu iki isme KenGi ismi takılmıştı. Ancak son zamanlarda Kendall Jenner ve Gigi Hadid’ten ziyade Kendall Jenner ve Bella Hadid’i bir arada görür olduk. Hatta bu Gigi ve Kendall’ın aralarının bozuk olabileceği söylentilerine bile yol açmıştı. Ancak Kendall bu olayların ve konuşmaların (dedikoduların) büyümesine izin vermedi ve biz faniler için gerekli açıklamayı yaptı.

Kendall, Bella ile liseden beri arkadaş olduklarını, Gigi ile ise modelliği başladıktan sonra yakın arkadaş olduklarını söyledi. Böylece bizler de rahat bir nefes alıp aslında hepsinin arkadaş olduklarını bilerek hayatımıza mutlu bir şekilde devam ettik ve Kendall ile Bella’nın tatlış arkadaşlarını daha yakından takip ettik.

Sadece podyumda değil, günlük hayatlarının da her anında birlikte olan güzel modeller birlikte tatile çıkıp düzenli olarak yemek organize edip bir araya geliyor ve beraber yaşadıkları her ana önem veriyorlar.

Ayrı ayrı partilerin en çok aranan yüzleri olmalarına rağmen birlikte katıldıkları her partide tüm gözler üzerlerindeyken bile eğlenmeyi çok iyi biliyorlar. Eminim fotoğraflarda göründüğünden daha çok eğleniyorlardır.

Biz faniler gibi onlar da dedikodu yapmıyor mu sanıyorsunuz? En iyi arkadaşlığın hakkını ne verir? Evet tabii ki birilerini deli gibi çekiştirmek. Şaka bir yana bu ikili de gördükleri karşısında ifadelerini saklayamayıp bizler gibi şok içinde kalabiliyor. Kendall ve Bella’nın bu fotoğrafı o sıralar kız Whatsapp gruplarında en çok paylaşılan, anı özetleyen bir fotoğraf olarak kullanılmıştı.

Birlikte çokça tatile çıkıyor, arkadaş grupları ile eğlenceli buluşmalar yapıyor ve sosyal medya için harika fotoğraf çekiyorlar. Birbirlerine aşk dolu (evet aşk dolu) bakışlar attıkları fotoğraflar her seferinde olay olup arkadaş gruplarına ilham oluyor.

Aralarında çok güzel bir arkadaşlık ilişkisi hissettiğimiz bu iki güzel model umarız yılllaar boyu arkadaş olarak kalır. Tıpkı biz faniler gibi. 😊

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here