Trance müziğin başarılı temsilcilerinden efsanevi DJ üçlüsü Above & Beyond, 2014 yılında “Acoustic” ismi ile hayranlarını oldukça şaşırtan bir albüme imza attı. Elektronik müziğin dahi çocukları Jono Grant, Tony McGuinness ve Paavo Siljamäki; bu albüm ile dehalarının sadece EDM ile sınırlı olmadığını gözler önüne serdiler adeta ve bizlere de piyanonun eşlik ettiği yaylıların keyfini çıkarmak kaldı böylece. 2013’te Porchester Hall‘de gerçekleştirdikleri efsanevi akustik konserde yer alan parçalardan oluşan albüm ile beraber bir DVD olarak “konser filmi” de sevenleri ile buluştu. Performanslara bakıldığında grup üyelerinin yeteneği kadar solist seçimlerinin de son derece başarılı oluşu göze çarpıyor ve albüm bizleri Alex Vargas, Annie Drury ve Zoë Johnston‘ın muhteşem sesleri ile bambaşka bir boyuta sürüklüyor.

Üçlünün günümüze dek yayınlanmış dört stüdyo albümü bulunuyor, bunlar:

 • Tri-State (2006)
 • Group Therapy (2011)
 • We Are All We Need (2015)
 • Common Ground (2018)

Bu albümlerin yanı sıra birçok remix çalışmaları da bulunuyor. Aynı zamanda Justine Suissa ile beraber çalışmalarından doğan “OceanLab” projesi ile “Sirens Of The Sea (2008)” isimli bir stüdyo albümleri de var. Akustik çalışmalarının devamı ise 2016’daki “Acoustic II” ve 2018’deki “Acoustic – Live At The Hollywood Bowl” ile geliyor.

Şimdi sizleri “Acoustic” albümünde yer alan muhteşem performanslar ile baş başa bırakıyoruz, keyifle dinlemeniz dileğiyle!

 1. Miracle
 2. You Got To Go
 3. Satellite / Stealing Time
 4. Thing Called Love
 5. Can’t Sleep
 6. Sun & Moon
 7. Good For Me
 8. Sirens Of The Sea
 9. Love Is Not Enough
 10. On A Good Day
 11. Alone Tonight
 12. Making Plans

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here