Walt Disney şirketi, Disney+ kanalından yayımlayacakları dizileri ile ilgili ilk açıklamayı bizler uyurken yaptı. Yapılan açıklamada Star Wars ile alakalı olarak Mandalorian dizisinin yayımlanmaya hazır olduğu, Marvel’ın Winter Soldier ve Falcon serisinin ise ilk yıl içerisinde yayımlanacağı söylendi.

Disney, yaptığı sunumda ilk aşamada “The Mandalorian” dizisi ile kapılarını açacağını, devamında ise “Pek Yakında” başlığı altında gösterdikleri üzere “Falcon & Winter Soldier” ve “Star Wars: The Clone Wars” dizileriyle izleyicinin karşısına çıkacaklarını duyurdu.

Sevindiren bir diğer haber ise, Falcon & Winter Soldier dizisinde, sevilen bu iki karakteri, Sebestian Stan ve Anthony Mackie‘nin canlandırmaya devam edeceği oldu. Ayrıca yapılan açıklamada MCU’nun Scarlet Witch’i ve Vision’ını konu alacak dizinin isminin de “WandaVision” olacağı ve bu karakterlere de Elizabeth Olsen ile Paul Bettany‘nin hayat vermeye devam edeceği söylendi. Loki dizisi içinse, Tom Hiddleston‘ı görmeye devam edeceğimiz bildirildi. Ayrıca Hawkeye’ında kendi dizisinin olabileceğinin altı bir kere daha çizildi.

Bunlara ek olarak, Marvel Hero Project ve Marvel 616 isimleri ile iki adet belgeselinde bu kanala geleceği söylendi.

Disney+ ise, 12 Kasım 2019 tarihinde bizlerle buluşacak. Yapılan açıklamada ise kanalın üyeliğinin aylık 6.99 Dolar olacağı bildirildi. Tabi bu üyelik koşulları bizim ülkemizde ne kadar olacak bunu bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here