Disney+‘ın oldukça ses getiren dizisi The Mandalorian‘ın şüphesiz ki en çok ilgi çeken karakteri Bebek Yoda oldu. Özellikle sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına giren Bebek Yoda’nın etki alanı şimdiden Star Wars evrenini bile aşmış durumda.

Youtuber Miles Playz, git gide ikon hâline gelen bu minik yaratığı Minecraft’ın Java versiyonuna eklemeye hazırlanıyor. Minecraft Bebek Yoda henüz test aşamasında olsa da, Darth Vader‘a benzer bir güç kullanacağı ve bu sayede yakındaki modları havaya kaldırarak zarar verebileceği belirtiliyor. Ayrıca elimizde Miles‘ın paylaşmış olduğu çok önemli bir bilgi daha var: Bebek Yoda çorba içebiliyor!

Miles, Minecraft Bebek Yoda’nın tam sürümünü birkaç gün içerisinde yayımlayacağını duyurdu. Ancak hatırlatmakta fayda var, bu yalnızca Minecraft Java‘da kullanabileceğiniz bir veri paketi. Konsollar veya mobil cihazlarda Bebek Yoda ile oynamak istiyorsanız Disney‘in Bebek Yoda DLC’si çıkarmasını beklemeniz gerekiyor. Halihazırda resmi bir Star Wars eklenti paketi olduğu da düşünülürse bunun için çok fazla beklemeniz gerekmeyebilir.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here