Geliştirici DICE, resmi websitesi üzerinden paylaştığı yazı ile Battlefield V multiplayer modunun çıkışında iki oynanabilir orduya sahip olacağını doğruladı. Bunlar ise İngiliz ve Alman orduları olacak.

Canlı tanıtım etkinliğinde duyurulduğu üzere, Battlefield V ile Premium Pass ve ücretli genişleme paketleri artık yok. DICE “gelişen yolculuk” olarak tanımladığı “Tides of War” sistemi ile oyun çıkış yaptıktan sonra yeni oynanabilir ordular ve daha birçok içeriği ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

https://blogs-images.forbes.com/erikkain/files/2018/05/BFV_RevealScreenshot_04_wLogo.png“Oyuncularımız, topluluğu bölen paralı premium içerik konusunda çok şikayetçi oldular. Buna cevabımız Tides of War. Premium Pass ve genişletme paketlerine para ödeme devri artık geride kaldı. Zaman içinde Battlefield V dünyasını ve oyun mekaniğini genişleteceğiz.”

“Tides of War, birkaç ayda bir yeni bir hikaye içeren, sürekli değişen bir yolculuk olacak. Tides of War bölümleri, dönemin belirli bir özelliğine odaklanacak ve oyuncular için sürükleyici olacağına inandığımız eşsiz oynanış deneyimleri içerecek. Oyun mekaniğini oyuncular için daha da çekici kılacak içerikler, askerler, görseller ve anlatımlar kullanacağız.”
https://ksassets.timeincuk.net/wp/uploads/sites/54/2018/05/BFV_RevealScreenshot_09_wLogo-1024x576.png“Tides of War, sizi ve kişiselleştirdiğiniz Bölüğünüzü savaşın temalı deneyimleriyle tanıştırıyor. İlk deneyim Avrupa’nın Düşüşü (Fall of Europe). Birkaç ay sürecek bu deneyim, süreli etkinliklerle dolu. Bu etkinlikler çok haftalı Grand Operation, Special Assignment’lar ve yeni Mission’lar içerebilir. Süreli etkinlikler, Battlefield V boyunca 2. Dünya Savaşı’nın beklenmedik ve etkili muharebelerinde de yer alacak.”

“Oyun çıktığında oynadığınız Battlefield V zaman içinde evrilecek. Amacımız yeni içerikler ekleyerek topluluğu şaşırtmaya devam etmek ve mevcut savaş meydanlarına yeniden gitmek istemenizi sağlamak.”

DICE, Battlefield V multiplayer modunun ilk kez EA Play’de gösterileceğini bir kez daha doğruladı. Electronic Arts EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak. Twitch, YouTube ve EA.com üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Battlefield V 19 Ekim tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here