Warner Bros., Marvel‘ın Spider-Man: Into The Spider-Verse filminin başarısından sonra yeni bir animasyon geliştirmeye başladı. Bu animasyon ise 1999-2001 yıllarında arasında yayınlanan Batman Beyond filmi.

Batman Beyond gelecekteki Gotham‘da geçen bir hikaye. Bruce’ın Batman’i bırakmasından sonra Terry McGinnis, Bruce’un eski yaşamının sırrını öğreniyor. Bruce başka Batman olmasını istememesine rağmen Terry’nin babası öldürüldükten sonra başka birinin Batsuit’i takma zamanı geldiğine ikna oluyor ve yeni Batman Terry ile birlikte başlıyor. Dizi 3 sezon boyunca sürdü.

Film Geeks Worldwide sitesi tarafından keşfedildi. İnternette sızan Batman konsept çalışmaları Warner Bros.’un bir Batman filmi üzerinde çalıştığının kanıtıydı ve bu filmin Warner Bros. Group tarafından geliştirilen bir Batman Beyond animasyonu olduğu ortaya çıktı. Filmle ilgili gelen diğer detaylara göre ise Batman Beyond 2020‘de prodüksiyona başlayacak ve 2022‘de çıkacak.

Filmin konusu ise dizinin 3. sezonundaki gibi Batman Beyond: Return of the Joker olacak. Yani Batman geri dönen Joker‘e karşı bir savaş verecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here