Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

“Forrest Gump”, “Yeşil Yol”, “Er Ryan’ı Kurtarmak” gibi başarılı filmlerden tanıdığımız yıldız oyuncu Tom Hanks’in yeni filmi geliyor! Girdiği her projenin altından zaferle kalkan; dram, komedi, aksiyon her tarzda oyunculuğunu konuşturabilen aktör bu kez de İsveç komedisi A Man Called Ove adlı uyarlama film ile beyaz perdede boy gösterecek.

tom hanks a man called ove filmi ile ilgili görsel sonucu

Hikaye, Frederick Backman’ın 2012’de yayımlanan, çok satan aynı isimli ” A Man Called Ove” adlı romanına dayanıyor. Aksi bir adam olan Ove, yaşadığı mahallenin dernek başkanlığını yapmaktadır. O kadar  mutsuz ve huysuz biridir ki, insanlar Ove’a “cehennemden gelen tatsız misafir” lakabını takmıştır. İşinden de emekli olmak zorunda kalan huysuz ihtiyar Ove, intihar etme düşüncesi içindedir. Zaman içinde karşı komşusu ile arasında gelişen dostluk, ona hayatın önemini ve güzelliğini yeniden hatırlatacak ve hayata bakış açısını değiştirecektir.

Filmin, hem baş rolünü hem de yapımcılığını üstlenen Hanks’i, şimdiden kafamızda huysuz bir ihtiyar olarak resmetmeye başladık bile. Gary Goetxman’ın da yapımcı koltuğunda olduğu filmin, yazar ve yönetmeni ise henüz belli değil.

Orijinal yapım En man som heter Ove, Hannes Holm tarafından yönetilmiş ve iki dalda Akademi Ödülü’ne aday olmuştu. İsveç filmin uyarlaması olacak bu yeni Hollywood filmi, orijinali kadar iyi olabilecek mi? Merakla bekliyoruz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here