Küçükken en sevdiğiniz Barbie bebeğinizi düşünün. Şimdi onu giydirdiğinizi ve bir moda haftasında defileye çıkaracağınızı…

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul‘un kapanışını yapan Çiğdem Akın son röportajında “Küçükken hayalini kurduğum Barbie defilesini hayata geçirebilmek ve ona kendi yorumumu katabilmek beni çok heyecanlandırıyor” demişti.

Çiğdem Akın’ı hayalini gerçekleştirirken izlemek de bizi çok heyecanlandırdı. Tüm samimiyetini ve yeteneğini koleksiyonuna yansıttığını görebiliyorduk. İşin içine sevgisini katmış diyebiliriz.

Genellikle pembe, siyah ve beyazdan oluşan koleksiyon, Barbie’nin  modernize edilmiş ve realistleştirilmiş bir dolabı gibiydi. Ayrıca giyince özgüveninizi tavan yaptıracak parçalar da mevcut tabii!

Defile izleyicilerine küçük hediyeler bırakmayı da unutmamış ayrıca tasarımcı. Her koltuğun altına Barbie logolu çanta ve gözlük bırakmış.

Çiğdem Akın hayalinin hakkını kesinlikle verdi. Hayallerinizi gerçekleştirebildiğiniz ve bize bu defileyi izlettiğiniz için çok mutluyuz! Tebrikler ve teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here