Dün tam olarak saat 10:56’da @Mount_and_Blade ve @TaleWorlds hesaplarından atılan tweet hem bizleri heyecanlandırmış hem de oyuncuların aklındaki bazı soruları cevaplamış oldu diyebiliriz. Böylece bu twette’le beraber bir kapalı betanın olduğu doğrulanmış oldu.

12 Haziran tarihinde Mount and Blade II: Bannerlord’dan Haber Mi Var? adlı haberimiz ile forumlarda gezen bir ekran görüntüsünden bahsetmiş, aile arasında bir kapalı beta olabileceğine değinmiştik. Dün atılan tweet ise bunu doğrular nitelikteydi. Yani bir kapalı beta yapılmış veya yapılıyor. Ayrıca kapalı betadan sonra bir açık betanın da olacağından bahsediliyor.

6vs6 Takım Tabanlı PvP Oyun Modu

Yapılan açıklamada bazı oyuncuların aile arasındaki betaya olan tepkilerine karşı şöyle de bir açıklamada yapılmış;

“Her şeyin işe yarayıp yaramadığından emin olduktan sonra bazı arkadaşlarımızı ve aile üyelerimizi davet ettik. İnsanları bize yaklaştırarak, hem oyunumuzun hem de sunucularımızın amaçlandığı gibi çalıştığından emin olduk – tam olarak mükemmel bir oyun deneyimi sağlama konusunda endişelenmeden. Yine de, bununla niyetimiz, topluluğumuzun üyelerini oyunu oynamaya davet etmek için zemin hazırlamaktı.”

Unity klanından arkadaşlarımız kapalı beta sırasında fotoğraf için poz verdi

28 Haziran’da yayınlanan Geliştirici Blog‘un da ise şu sözler bir oyunseverleri biraz endişeye düşürmüş olabilir;

“The game is far from feature and content complete, and these early tests are very much focused on testing the game’s systems and mechanics…”

“Oyun, özellik ve içerik açısından tamamlanmış olmaktan uzak ve bu erken testler oyun sistemlerini ve mekaniklerini test etmeye çok odaklı.”

Yapılan bu açıklama ile de sanırım uzun bir süre de betayı bekleyeceğiz. Yapılan açıklamaya da isterseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Beklemeye devam!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here