Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

Joe ve Anthony Russo‘nun yeni projesi “The Last Neanderthal” olacak. Son olarak Avengers: Infinity War ile sinema salonlarını kasıp kavuran Avengers serisinin arkasındaki beyinler olan Russo Kardeşler‘in yeni filmi The Last Neanderthal, tarih öncesi zamanı ele alan bir dram filmi olarak açıklandı.

Günümüzden yaklaşık 200 bin ila 28 bin yıl önce yaşamış insan türü olan Neandertal soyunun son üyesini temel alacak olan film, modern insanın atası sayılan Homo erectus ve günümüz insanının tanımı olan homo sapiens arasında kalan ırk olan neandertallerin gözünden dünyayı gösterecek.

“Destansı bir macera ve güçlü bir dram” olarak tanımlanan proje, “tarih öncesine dair ortaya çıkan son bulguların ışığında ilerleyen bir hayatta kalma, intikam ve kurtuluş hikayesi” olarak betimlendi.

Ünlü kardeşlerin yapımcılığını üstleneceği filmin yönetmen koltuğunda ilk filmine imza atacak olan Terry Notary oturacak. Notary ağırlıklı olarak dublör koordinatörü ve hareket koçu olarak çalışmıştı. Söz konusu proje de tıpkı ünlü Avatar gibi hareket yakalama teknolojisi ile çekilecek.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here