Bu cuma vizyona girecek olan Avengers: Infinity War’un basın konferansı 24 kişinin katılımıyla Los Angeles’ta gerçekleşti.

Kendisini Thor: Ragranok filminde Grandmaster olarak tanıdığımız Jeff Goldblum organizasyonda sunuculuk yaptı.

Konferansa Dave Bautista, Paul Bettany, Chadwick Boseman, Josh Brolin, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Tom Holland, Scarlett Johansson, Winston Duke, Elizabeth Olsen, Chris Pratt, Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Sebastian Stan, Letitia Wright, yönetmenler Anthony ve Joe Russo ve yapımcı Kevin Feige katıldı.

Şu sıralar Broadway’de gösterimde olan Lobby Hero’da oynayan Chris Evans konferansa katılmadı.

İşte takımdan öğrendiklerimiz;

  • İlk soru Robert Downey Jr.’a oldu. “Avengers 4 filminde yer alacak mısınız?” sorusuna RDJ, “Bunu bilemeyiz. Eğer yarın ölürsem şok olurum. Göreceğiz.” diye cevap verdi.
  • Chris Hemsworth, Guardians of the Galaxy ekibiyle tanışmasını tarif etti. “İlk gün Thor’un Guardians ile tanışmasıydı ve bana okulun ilk günü hissiyatını verdi. Bunun nedeni hepsinin birbirini tanımasıydı ve ben kimseyi tanımıyordum. Çok gergindim ama Chris Pratt bana sarıldığında bütün gerginliğin gittiğini hissettim.”
  • Scarlett Johansson’a filmdeki tarzı hakkında soru soruldu. “Ben mi tarz hakkında soru aldım!” diye şaşıran Johansson, “Bu filmde deri bir kostüm giyiyorum ve geçtiğimiz 10 yıldır da aynı şeyi giyiyordum” diyerek şaka yaptı. “Yeni bir yeleğim var ki bu heyecan verici. Ayrıca yeni bir saç stilim var eğer şu ana kadar fark etmediyseniz. Kendi verdiğim bir karardı ve buna sadık kaldım.”
  • Danai Gurira yapılacak Marvel kadın kahramanları filmleri hakkındaki dedikoduları duyduğunu ama bunlar hakkında fazla detay bilmediğini belirtti. “Şu sıralar Captain Marvel filmini çekmekte olan Brie Larson için çok heyecanlıyım. Diğer harika olan şey ise kadınların bu sektörde de çeşitli alanlarda başa geçmesidir. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek. Geleceği dört gözle bekliyorum.”
  • Sebastian Stan’a Bucky karakterinin bu filmdeki durumu hakkında soru soruldu. “Galiba sonunda Bucky’nin gülümsediğini görebileceğiz. Sanırım artık müttefiklerinin kim olduğunu anlıyor ve Wakanda’da hindistan cevizi suyunu içmenin tadını çıkarıyor.”
  • Tom Hiddleston’a ise hangi MCU’da hangi karakteri en çok sevdiği soruldu. “Kimseyi seçmeyeceğim. Dinleyin, aslında ben hala burada olduğuma şaşırıyorum. Bu kadar uzun zaman bu karakteri oynayacağımı düşünmemiştim ki çoğu kişi de bunu söyleyebilir. Sahnede her bir oyuncu ile oynamak benim için büyük bir ayrıcalıktı.”

Bir saat süren konferansın tamamını izlemek isteyenler buraya tıklayabilir.

Bonus;

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here