Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Marvel Comics’in aynı isimi paylaştığı çizgi romanından uyarlanılan son filmi Avengers: Infinity War, Marvel dünyasının bir çok ismi duyulmuş karakterini içinde bulunduran ve olay örgüsüyle de soluksuz bir şekilde kendini izlettirmeyi başaran son zamanların sayılı kaliteli yapımlarından biridir.

İçindeki birçok sahnesiyle izleyenleri hayrete düşüren, filmi izlediğiniz süre boyunca “Kesin şimdi böyle olur…” diye tahminde bulunup genelde düşündüğünüzün tam tersini çıkartmayı başaran bir filmdi. Tabi geliyorum diye bağıran sahnesi de olmadı değil. Oldu fakat sonu başlı başına zaten izleyen herkesi uzun bir süre düşüncelere sevk etmeyi başardı. Bu da zaten uzun zamandır süper kahraman filmlerinde görmediğimiz bir şeydi.

Infinity War, içindeki her bir kahramanın kendine has özelliklerini eşit bir biçimde perdeye aktarmayı başarmış olması ile de bir çok övgüyü almayı başardı. Fakat aralarında bir gizli kahraman daha vardı. Filmin bu derece olayların içine bizi almasını ve duyguları daha net biçimde aktarmayı başarmasını sağlamış filmin playlistini hazırlayan Alan Silvestri. Forrest Gump, Müzede Bir Gece, Geleceğe Dönüş serisi vb. filmlerin ve birçok Marvel filminin de playlistini hazırlayan başarılı besteci şu ana kadar elliden fazla filmin bestelerine imza atmayı başarmıştır. Biz de bu gizli kahramanın son başarılarından birisini daha size sunalım dedik. Keyifli dinlemeler…

 

 1. The Avengers
 2. Travel Delays
 3. Undying Fidelity
 4. No More Surprises
 5. He Won’t Come Out
 6. Field Trip
 7. Wake Him Up
 8. We Both Made Promises
 9. Help Arrives
 10. Hand Means Stop/You Go Right
 11. One Way Ticket
 12. Family Affairs
 13. What More Could I Lose?
 14. A Small Price
 15. Even for You
 16. Morning After
 17. Is He Always Like This?
 18. More Power
 19. Charge!
 20. Forge
 21. Chatch
 22. Haircut and Beard
 23. A Lot to Figure Out
 24. The End Game
 25. Get That Arm/I Feel You
 26. What Did It Cost?
 27. Porch
 28. Infinity War
 29. Old Tech
 30. End Credits
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here