Avengers: Endgame’deki rolüyle kendini “3000 kere” sevdiren filmin çocuk oyuncu yıldızı Lexi Rabe (Tony Stark’ın kızı) ile alakalı bizleri üzen bir haber geldi. Lexi Rabe’i gören hayranları onunla konuşmak veya fotoğraf çektirmek için yanına gelmek istiyormuş ancak Lexi bu istekleri karşılamadığı zaman olumsuz davranışlara ve zorbalıklara maruz kalıyormuş.

Lexi kısa zamanda çok büyük bir şöhrete kavuşsa da tatlı oyuncumuz daha sadece 7 yaşında. Bu yüzden de ailesi onu olabildiğince normal hayat şartlarında yetiştirmeye çalışıyormuş. Bu post ile Instagram’dan açıklama yapan annesi Lexi’nin “yine” zorbalığa maruz kaldığını belirtmiş. Lexi’nin  konuşmasından gayet üzgün ve kırılmış olduğunu anlamak da zor olmadı ve bu durum bizleri bir hayli üzdü.

Her ne kadar çok başarılı bir iş çıkarmış olursa olsun Lexi’nin onun da söylediği gibi daha 7 yaşında olduğunu göz önüne alarak davranmalarını umuyoruz. Lexi, biz de seni “3000 kere” seviyoruz ve en kısa zamanda bu kötü durumdan kurtulmanı diliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here