Avengers: Endgame fragmanının başında TonyNebula ile birlikte uzayda Dünya’ya doğru gitmeye çalışırken bazı sorunlar yaşıyorlar gibi görünüyordu. Hatta Tony bu sebepten ötürü Pepper’a “Hey Mrs. Potts” ile başlayan veda görüntüsünü çekiyordu.

Ancak hepimizin bildiği üzere Iron Man uzayda kaynak yetersizliğinden ölebilecek en son insanlardan birisi ve böyle bir karakterin sonunun bu şekilde çizilmesinin mantıksız olacağını hepimiz biliyoruz. Tabi fragmanlarda aldatma yoksa(Infinity War fragmanı içinde Hulk gördükte ne oldu?).

Bu durumda karşımıza bir kurtuluş yolu arama durumu geliyor. Dikkatli bir izleyici bu ocak ayında Guardians of the Galaxy için James Gunn’a bir soru yöneltmiş. Filmde Rocket Racoon’un kullandığı bir alet belki de Iron Man’in kurtulmasında kritik bir rol oynayacak. Gelelim asıl konuya. Twitter’da @CarrotLethal adlı kullanıcısının attığı tweette  James Gunn’a

Rocket’ın kullandığı bu aleti Rocket mi icat etti yoksa bu standart bir tamir aracı mı?” sorusunu yöneltti. James Gunn ise

 “O icat etmedi, ancak çok pahalı.(Rocket muhtemelen çaldı.) Gemi hakkında bütün bilgileri aklında tutabiliyor ve hasarlı parçaları, inanılmaz sofistike bir 3 boyutlu yazıcı gibi, yeniden üretebiliyor. Kullanabilmek tecrübe, zaman ve sabır istiyor.” diyerek cevap vermişti. Büyük ihtimal yine gemide olması beklenen bu aracın bulunması belki gemiyi hatta ağır hasar almış Iron Man zırhını tamir etmesi için bile kullanılabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here