Avengers: Infinity War, yani üçüncü Avengers filminin vizyona girmesine yaklaşık 5 ay kala, dördüncü Avengers filminin çekimleri tamamlandı.

Filmin çekimlerinin tamamlanmasına birkaç gün kala, henüz ismi kesinleşmeyen dördüncü Avengers filminden yeni set fotoğrafları yayınlandı.

Avengers 3’nin fragmanının heyecanını henüz yeni yeni üzerimizden atmışken, Avengers 4 setinden yayınlanan fotoğraflar heyecan dozumuzu daha da arttırdı.

Yayınlanan görsellerde ilk göze çarpan detay; Iron Man, Hulk ve Captain America’nın ellerinde bulunan yuvarlak cisimler. Tam olarak ne olduğunu anlayamadığımız bu küçük yuvarlak şeyler üzerine birçok teori mevcut. Kahramanlarımızın kendilerini küçültmeleri için kullandıkları bir cihaz olabileceği gibi, bu küçük yuvarlak cihaz sayesinde kahramanlarımız kısa süreli bile olsa zamanı geriye alıyor olabilir.

Fotoğraflarda bir diğer göze çarpan detay ise; Yüzbaşı’nın ilk Avengers filminde giydiği kostümüne geri dönmüş olması. Oysa biz Infinity War’daki kostümünü çok beğenmiştik. Yüzbaşı’nın bu kostümü giymesinden ötürü fotoğrafların bir “flash back” olabileceğini düşünülebilir fakat aynı görselde Ant-man’in de olduğunu göz önünde bulundurursak bunun bir flash back sahnesi olması imkansız gibi görünüyor.

Ayrıca Robert Downey’nin saç rengi neredeyse Chris Evans’ın saç rengine yaklaşmış!

Kahramanlarımızın oldukça mutlu göründüğü set fotoğraflarının tamamını ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here