Sesinin berraklığının yanı sıra yazdığı ve seslendirdiği şarkılarıyla gönlümüzü kazanmayı başarmış naif kadın Göksel, ilk olarak karşımıza 1997 yılında “Yollar” albümüyle çıktı. Sabır parçasıyla başarılı bir çıkış yapan Göksel, bu parçasına çektiği eğlenceli klip ile de tüm beğenileri üzerine toplamayı başarmıştı.

Ardından “Körebe” albümünü yayınlayan Göksel, ismini asıl olarak bu albümündeki birçok başarılı bestesiyle duyurdu. “Depresyondayım, Körebe, Bir İhtimal” gibi bir çok şarkıyı Türk müziğine kazandıran Göksel, günümüze kadar on albümünü hayranlarına sundu.

“Mektubumu Buldun mu?” albümünde eski Türk filmlerinin müziklerini seslendiren Göksel, sesinin berraklığı ve o bildiğimiz şarkılara kattığı yeni yorumlar ile her dinleyişimizde bizi nostalji rüzgarlarında estiriyor.

“Ben de Bir Aşk Var” ve “Sen Orda Yoksun” albümleri ile aşkın her hissiyatını en güzel şekilde dinleyenlerine geçirmeyi başaran Göksel‘in geçmişten günümüze gelen şarkılarından bir çalma listesi oluşturduk. Keyifli dinlemeler…

 1. Depresyondayım
 2. Bi’ Seni Konuşurum
 3. Yarabbi Şükür
 4. Firar
 5. Hastasıyım
 6. Senden Başka
 7. Dudaklarında Arzu
 8. Gülmek İçin Yaratılmış
 9. Baksana Talihe
 10. Acıyor
 11. Aşkın Yalanmış
 12. Uzaktan
 13. Yalnız Kuş
 14. Sen Orda Yoksun
 15. Gittiğinde
 16. Denize Bıraksam
 17. Tam da Şu An

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here