[email protected] etkinliği Bilgili Holding ve Sabiha Kurtuluş’un organizasyonu ile 17-30 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlik kapsamında birçok yerli ve yabancı sanatçı, Akaretler 37, 39, 45 ve 55 numaralarda sanatseverlerle buluşacak.

Clubfinearts, Ekrem Yalçındağ’ın “Duality&Infinity” adlı sergisiyle 37 ve 39 numarada yer alacak. MERKUR Galeri, Suat Akdemir, Arzu Akgün, Bahar Oganer, Ozan Oganer, Mustafa Yüce, Zeynep Çilek, Şevket Sönmez, Abdülkadir Öztür ve Nilay Özenbay ile; artSümer, Gözde İlkin, Erdal Duman, Yasemin Özcan, Serkan Demir ve Onur Gülfidan ile; Aria Art Gallery, Beatrice Gallori ve Angelo Brescianini ile sergiye katılacak.

Ayrıca, basın sponsoru olan Vogue Türkiye’nin Vogeu Türkiye Moda Fotoğrafları Sergisi ve diğer basın sponsoru GQ Türkiye de Emre Yusufi eserleri ile sergiye katkıda bulunacaklar.

Derya Yücel’in küratörlüğü ile Öner Kocabeyoğlu’nun sanat koleksiyonundan özel seçkilerle oluşturulan “Hüzünlü ve Huzursuz” adlı sergi de [email protected]’de olacak.

[email protected] kapsamında düzenlenecek sanatçı ve koleksiyoner buluşmaları, sanat sohbetleri, sergi turları, müzik ve eğlence W Otel ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

[email protected] Programı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here