Ariana Grande‘den hayranlarını sevindirecek haberler var!

24 yaşındaki genç yıldızın son albümünü çıkarttığı tarihin üzerinden tam 576 gün geçti. Bu oldukça uzun süren sessizliğin ardından nihayet Ariana Grande stüdyoya yeni albüm çalışmaları için geri döndü.

Instagram üzerinden paylaştığı videoda ses olmasa da, Grande’nin Dangerous Woman üzerine çalıştığını varsaymak oldukça akla yatkın.

Geçtiğimiz günlerde de Pharrell yapmış olduğu bir açıklamada, “Ariana’nın yeni albümünde yapacağı şeyler oldukça üst düzey.” açıklamasında bulunmuştu.

Grande’nin bir dahaki çıkaracağı parça, mayıs ayında gerçekleşen ve trajik bir terör saldırısının kurbanı olan Manchester konserinden bu yana çıkardığı ilk parça olma özelliğini de taşıyacak. Oldukça zor geçen yılın ardından Grande, eylül ayında Billboard ile yapmış olduğu bir röportajda da stüdyoya geri dönmek için neden bu kadar istekli olduğunu;

Bu olaylar yaşayan herkes için oldukça zorluydu. Bu yüzden sevdiklerimi yanımda tutup zaman geçirerek, bir süre evde kalmak benim açımdan oldukça güzel oldu. Ama kendimi tanıyorum. Stüdyoya geri döneceğim çünkü bunu seviyorum ve yeni bir şeyler oluşturmak, yapmak istiyorum. Geçen sene, hatta bir seneden de uzun zaman önce bir albüme başlamıştım ama bir şeyler oluşturmaya devam etmek istiyorum ve bu henüz tamamlanmış değil. Bu yüzden dinleneceğim, ayaklanacağım ve mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışmaya hazır olacağım” ifadeleriyle açıklamıştı.

Parçaları birleştirdiğimizde, genç yıldızın oldukça kısa süre içinde yokluğundan hiç hoşlanmayan hayranlarını oldukça sevindirecek bir geri dönüş yapacağından kuşkumuz yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here