Electronic Arts finansal sonuçlarını açıkladığı konferans sırasında BioWare tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu olan Anthem’in ne zaman çıkacağını açıkladı ve oyun hakkında birkaç açıklamada bulundu.

CFO Blake Jorgensen Anthem’in 2018 mali yılının dördüncü çeyreğinin son ayında çıkış yapacağını duyurdu ve bu tarih de Mart 2019 denk geliyor.

https://i2.wp.com/www.pcworld.com.tr/wp-content/uploads/2018/01/anthem.jpg?resize=660%2C400
Anthem hakkında yorumda bulunan CEO Andrew Wilson oyunu “çarpıcı ve iddialı” olarak tanımladı ve oyunlar için tamamen yeni bir şey olacağını söyledi. “Bu oyunun her boyutu geniş bir oyuncu kitlesi için tamamen yeni bir şey sunacak. BioWare’in yarattığı eşsiz hikayelere sahip yeni bir evrenden, co-op oynanışına ve sürekli olarak oyuncuların etrafında gelişen epik ve güzel ortamlara kadar.”

Andrew Wilson ayrıca “Anthem temelde sosyal bir deneyimdir ve hayranların topluluğa katılmaları ve erkenden oynaması için yeni yollar açacağız, bu da geri bildirimleri ile oyunu şekillendirip geliştirmemize olanak tanıyacak.” diyerek olası bir betanın sinyalini verdi.

Anthem ile ilgili daha fazla bilgiyi EA Play 2018 etkinliğinde öğreneceğiz. Electronic Arts’ın EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak.

Anthem Playstation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here