The Game Awards kimilerine göre sönük geçmiş olsa bizce tanıtılmış ve dikkat çeken çok oyun trailer’ı vardı. Bunlardan bir tanesi de Ancestors: The Humankind Odyssey oldu. Oyun ilk kez 2015 yılında tanıtılmış ve ondan sonra çok ses çıkmamıştı.

Assassin Creed’in geliştiricileri tarafından geliştirilen bu yeni macerada klanımızı bir sonraki nesle ilerletmek için keşif yapıp genişlememiz ardından evrimleşmemiz gerekiyor. Üçüncü şahıs bir açık dünya hayatta kalma oyunu olan Ancestors: The Humankind Odyssey ile oyuna 10 milyon yıl öncesinden başlayacağız gibi gözüküyor.

Acımasız bir dünyayı keşfe çıkacağız. Ormandaki ağaç dallarından sallanmaya ve elimizdeki araçlardan yırtıcılara karşı taklit taktikleri geliştirmeye kadar birçok şey yapabileceğiz. Bilgiyi gelecek nesillere aktarmak için hangi niteliklerin öğrenileceğine karar vereceğiz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, hayatta kalmak ve yolunuza çıkabilecek herhangi bir tehlikeden kurtulmak için enerjiye sahip olmak için yemek, içmek ve uyumamız şart.

İnsan evriminin kritik evrimsel aşamalarında ilerlerken klanımızı büyütmeye çalışacağız ve sayıca güç kazanarak üstünlüğü sağlamamız gerekecek. Seçimlerimiz klanımızın hikayesini yazacak. Oyun ayrıca Afrika ormanlarında geçecek.

2019’da çıkması planlanan oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here