Anand Giridharas’ın aynı isimli kitabından uyarlanacak The True American‘ın kadrosuna, Mark Ruffalo ve Kumail Nanjiani‘den sonra Amy Adams‘ın da katıldığı konuşuluyor.

Beş Oscar adaylığı bulunan başarılı oyuncu Amy Adams, 2017’de sakin bir yıl geçirdi diyebiliriz. Yalnızca Justice League’de rol alan Adams’ın, bu ve önümüzdeki yıllardaki projelerde yüzünü daha çok göreceğimiz kesin gibi.

Yönetmenliğini en son Jackie ile yönetmenlik koltuğuna oturan Pablo Larrain‘in üstleneceği film, 11 Eylül saldırıları sonrası Texas’ta bir dolu zorlukla karşılaşan Müslüman göçmen Rais Bhuiyan’ı konu alacak. Önceden Bangladeş Hava Kuvvetleri’nde çalışan ve Amerika’ya yerleştikten sonra geçimini sağlamayan çalışan Rais Bhuiyan’ın (Kumail Nanjiani), kendini “Arap katili” olarak nitelendiren Mark Stroman’ın kendisine saldırısından sonra, saldırganı idamdan kurtarmaya çalışmasını izleyeceğiz.

Film daha önce Tom Hardy ve Riz Ahmed gibi farklı bir oyuncu kadrosuya çekilecekti, ancak planlar değişti. Ayrıca filmin parasal ve dağıtım masraflarını Amazon’un üstleneceği konuşuluyor.

Kaynak: Variety

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here