Son zamanlarda yaptığı indirimler ve dağıttığı ücretsiz oyunlarla adından sıkça söz ettiren Humble Bundle, yine bir hafta sonu sürprizi yaparak ”Amnesia Collection”ı 48 saatlik bir süre için ücretsiz olarak dağıtıyor. Amnesia: Dark Descent ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarını barındıran bu paketin Steam üzerindeki satış fiyatı ise 55 TL. Bu da Amnesia Collection’ı şu ana kadar Humble Bundle’ın dağıttığı en değerli paket yapıyor.

Ücretsiz Steam Kodları Nasıl Alınır?

http://www.humblebundle.com adresinde yapacağınız basit bir üyelik işleminin ardından, sitenin ana sayfasında bulunan ”Amnesia Collection Free Game!” yazısına tıklayarak ücretsiz Steam kodlarınızı alabilirsiniz.

Aldığım Oyun Kodunu Steam’de Nasıl Kullanırım?

Steam uygulamasında “Kütüphane” sekmesine geliyoruz. Sol alt kısımda bulunan “Oyun Ekle” butonuna tıkladıktan sonra “Steam’de Ürün Etkinleştir” seçeneğine tıklıyoruz.

Açılan sekmede ilk olarak İleri, daha sonra Kabul Ediyorum butonlarına tıkladıktan sonra, gelen kısma Humble Bundle’dan aldığımız kodu giriyoruz ve İleri diyoruz. İşte Steam’de oyun kodu kullanmak bu kadar basit.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here