Emmy, Altın Küre gibi prestijli ödüllerin sahibi olan dizi American Horror Story’nin 11 bölümlük yeni sezonu 5 Eylül’de başlıyor. Dizinin kısa süre önce yayınlanmış olan fragmanına bakarsak, korku unsuru olarak bu kez Amerika’daki başkanlık seçimlerini yani Donald Trump’ı konu olarak aldıklarını anlıyoruz.

american horror story cult trump ile ilgili görsel sonucu

Dizinin oyuncu kadrosu da şu şekilde: Harrison Wilton rolünde Billy Eichner, Ivy Mayfair-Richards rolünde Alison Pill, Winter Anderson rolünde Billie Lourd, Doktor Rudy Vincent rolünde Cheyenne Jackson ve Dedektif Samuels rolünde ise Colton Haynes’i görüyoruz. Ayrıca yapımcı Ryan Murphy’nin söylediğine göre bu sezon dizide, Sarah Paulson, Evan PetersEmma Roberts ve Adina Porter gibi ünlü isimleri de göreceğiz.

Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla, bir yandan Trump’ın başkan seçilmesiyle Sarah Paulson karakterinin sinir krizlerine, bir yandan Trump hayranı olan Evan Peters’ın kutlamalarına, ardından ise korku dolu palyaço sahnelerine tanık olacağız.

Hayatımıza girdiği 2011 yılından beri, bize korku dolu anlar yaşatmayı başaran, rahatsız edici bir o kadar da izleyiciyi kendine çeken bu dizinin 7. sezonunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

american horror story köpük banyosu ile ilgili görsel sonucu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here