Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

American Horror Story’nin 8. sezonu ne zaman başlıyor diye merak edenlere diziden haber var. Dizinin merakla beklenen prömiyer tarihi 12 Eylül olarak açıklandı.

Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy’nin şu ana dek verdiği ipuçlarına bakacak olursak American Horror Story fanlarını ilginç bir sezon bekliyor. Zira Murphy ilk olarak dizinin artık “yakın bir zaman diliminde” geçeceğini açıklamış; hemen ardından ise yeni sezonun, 1. (Murder House) ve 3. (Coven) sezonları bir araya getireceğini duyurmuştu.

Yeni sezona dair en çok ses getiren gelişmelerin başında Sarah Paulson, Evan Peters ve Kathy Bates’in kadroya geri dönmesi vardı. Geçtiğimiz hafta ise Emma Roberts’ın da sekizinci sezonda kadroya geri döneceği belli olmuştu. Fanlarının favori oyuncularından biri olan Roberts’ı bir kez daha “Coven” sezonundaki Madison Montgomery rolünde izleyeceğiz.

American Horror Story’nin yeni sezonunda birçok eski karakterin geri dönmesi bekleniyor. Şimdiye dek kadroda yer alması netleşen oyuncular arasında Joan Collins, Evan PetersSarah PaulsonKathy Bates ve Emma Roberts yer alıyor.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here