Neil Gaiman‘ın aynı isimli çok satan kitabından uyarlanan American Gods‘ın ikinci sezon tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. Hal böyle olunca ikinci sezona dair yeni görseller ve videolar yayımlanmaya devam ediyor. Neil Gaiman’ın bizzat kendisini de içeren tanıtım fragmanı, dizinin ikinci sezonuna dair genel bir tanıtım fragmanı niteliğinde; yaklaşan savaş için yapılan hazırlıklara tanık oluyoruz.

Eski ve yeni Tanrılar arasındaki savaşa tanık olacağımız dizinin “Tanrılarınızla Tanışın” başlığıyla yayımlanan fragmanı da dizideki önemli karakterleri ve başlıca Tanrıları bizlere bir kez daha hatırlatarak ikinci sezona dair heyecanı artırıyor.

Wednesday (Wodan ya da bilinen adıyla Odin) öncülüğünde mitolojik ve eleştirel bir anlatı sürdüren American Gods, yok olmaya yüz tutan eski Tanrılar ile gitgide güçlenen yeni Tanrılar arasındaki mücadeleyi etkileyici bir biçimde gözler önüne seriyor. Shadow Moon (Gölge) karakteriyle birlikte tanık olduğumuz olaylar gösteriyor ki, Tanrılar arasında gerçekleşecek büyük savaş çok yakın. Unutulan Eski Tanrılar, eski itibarlarını tekrar kazanmak için Yeni Tanrılara karşı büyük bir mücadeleye girişiyor.

izinin oyuncu kadrosunda başarılı aktör Ian McShane‘in yanı sıra Ricky WhittleEmily BrowningPablo Schreiber ve Crispin Glover gibi isimler de bulunuyor.

İkinci sezon, 10 Mart 2019 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here