Amazon Türkiye bugün resmi olarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’den birçok insanında beklediği Amazon Türkiye rekabetçi fiyatları ile piyasaya giriş yaptığını duyurdu. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Amazon bakalım Türkiye piyasasında nasıl bir rol üstlenecek bunu hep beraber göreceğiz. Amazon Türkiye’nin mesajı ise;

Amazon Türkiye’nin sitesinde şu an çok ürün çeşitliliği yok ancak ilerleyen zamanlarda şirketler Amazon Türkiye’ye giriş yaptıkça bu çeşitlilik artacaktır. Ayrıca Amazon Türkiye için hazırlanmış videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon Türkiye’nin ise sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Biraz sitede gezinip gördüğümüz kadarı ile dolar kuru olarak Amazon Türkiye’de çok düşük bir kur uygulamamış. Bazı ürün fiyatları aynı kalırken bazı ürün fiyatlarında indirimler gördük. Ayrıca çoğu üründe ise kargo bedava! Taksit seçeneklerine baktığımızda ise 100 TL ve üzeri alışverişlerde 3, 300 TL ve üzeri alışverişlerde ise 6 taksit yapabiliyoruz.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Amazon Türkiye piyasaya hakim olabilecek mi hep beraber göreceğiz sevgili Wannart ailesi! İyi Haftalar!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here