Amazon Prime, kullanıcıları için yeni bir uygulamayı öne sürdü. Kullanıcılarına daha kişisel bir alışveriş imkanı sağlayan bu uygulama Prime Wardrobe tarafından geliştirildi.

Öncelikli olarak kullanıcı, uygulamanın kişinin kıyafet zevklerini analiz etmesi için sunulan bir anketi doldurmak durumunda. Bu anket ile uygulama, kullanıcıyı kendi tarzına en uygun stilist ile eşleştirebiliyor ve bu sayede kullanıcı kendisine en uygun stilist ile doğrudan iletişim kurabiliyor.

Şimdilik sadece Amerika’daki kullanıcılarına erişim sağlayan bu uygulama yalnızca kadın giyimi üzerine çalışıyor. Ama Amazon, yakın zamanda uygulamaya erkek giyiminin de geleceğini ve bu kişisel alışveriş asistanı servisinin tüm dünyada erişime açılacağını duyurdu.

Her bedenden kıyafetin bulunduğu bu servis Amazon Prime kullanıcıları için yalnızca 4.99 dolar. Bu uygulama ile daha çok yeni neslin ilgisini çekmek istediklerini belirten Amazon Prime ekibinin kurmuş olduğu bu yeni alışveriş servisinin geleceğin alışveriş dünyasını etkileyeceğinden hiç şüphemiz yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here