The Irishman ve Once Upon a Time in Hollywood filmlerinde aldığı rollerle dolu dolu bir yıl geçiren ve adından sıkça söz ettiren büyük usta Al Pacino bu kez bir diziyle karşımıza çıkıyor. Al Pacino’ya eşlik eden isimlerden biri de The Perks of Being a Wallflower ve Fury filmlerinden tanıdığımız Logan Lerman. Amazon tarafından hayata geçirilen Hunters, kamera önünde boy gösteren isimlerle olduğu kadar, kamera arkasındaki yıldız isimlerle de dikkat çekiyor. Dizinin yapımcılığını Get Out ve Us gibi özgün örneklerle son yılların korku sinemasına büyük katkı sağlayan Jordan Peele üstleniyor.

Alternatif tarih teması üzerinden giden Hunters, 1977 senesinin New York’unda yüzlerce Nazi yetkilisinin yaşadığını öğrenen bir grup Nazi avcısının maceralarını anlatıyor; Al Pacino’nun hayat verdiği Meyer Offerman önderliğindeki Nazi Avcıları, yeni bir soykırım ve IV. Reich için kirli planlar yapan üst düzey Nazi yetkililerinin peşine düşüyor.

Al Pacino ve Logan Lerman ikilisine eşlik edecek diğer isimler ise şöyle: Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker ve Lena Olin. 

Hunters, 21 Şubat tarihinde Amazon üzerinden izleyiciyle buluşacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here