Matrix ile akıllardan yer eden Keanu Reeves, son yıllarda çıkan John Wick 1 ve 2 filmleriyle aksiyon filmlerindeki başarısını her defasında biz sinema severlere kanıtlamıştı. Lions Gate Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre “John Wick: Chapter 3″ 17 Mayıs 2019’da beyaz perde ile buluşacak.

john wick chapter 3 ile ilgili görsel sonucu

Başrolde karanlık bir geçmişi olan John Wick’i tabii ki de Keanu Reeves canlandıracak. Yönetmen koltuğunda ise tekrardan Chad Stahelski’i bulunuyor. Filmin senaristliğini de yine aynı isim üstleniyor: Derek Kolstad.

Serinin bu filminde, eşinin ölümünden sonra intikam hırsı ile dolup taşan bir John Wick göreceğiz. Şiddetin dozu daha da artacak, daha fazla silah patlayacak gibi.

İlgili resim

Serinin ilk filmi, 86 milyon dolar; ikincisi ise 171 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı. Film aynı başarı skalasında ilerler ise üçüncü filmin 200 milyon dolar veya daha fazla hasılat elde edebileceği açık. Çıkacağı tarihte Avengers 4, Aladddin, Minecraft gibi filmlerle yarışacak olan film, bakalım yine aynı başarıyı sağlayıp, rakipleri arasından sıyrılabilecek mi?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here