Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek olan sevilen dizilerin yeni sezonları, pek çok orijinal yapım ve lisanslı içerik Ağustos ayında da bizlerle olacak!

Netflix Ağustos 2019 Programı

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi – 1 Ağustos

J. R. R. Tolkien‘in sevilen fantastik serisinden uyarlanan ve 11 dalda Oscar ödülü alan Yüzüklerin Efendisi’nin tüm filmleri Ağustos ayında Netflix Türkiye’de olacak.

Wu Assassins 1. Sezon – 8 Ağustos

Wu Assassins günümüz San Franciscosu’nda, Çin Mahallesi’nde yaşayan genç şef Kai Jin’in öyküsünü anlatıyor. Kai, “Wu Xing” adlı ölümcül kadim güçlerin peşindeki Çinli Triad örgütüyle ters düşer. Mistik bir ruhla karşılaşan Kai, isteksizce Wu Suikastçısı olmayı kabul eder. Günümüzde yaşayan kanunsuz beş kötü adam, Wu Xing’i Dünya’yı yok etmek için kullanmakla tehdit edince Kai, bu doğaüstü güçleri ele geçirmek için gelişmiş dövüş sanatları yeteneklerini kullanır.

Glow 3. Sezon – 9 Ağustos

Ekip göz kamaştıran Las Vegas’taki gösterilerine başlasa da güç mücadeleleri, cinsel gerilim ve değişen öncelikler aralarındaki arkadaşlığı tehdit eder.

Las Chicas del Cable 4. Sezon – 9 Ağustos

1931’deki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayete karışan arkadaşlar, içlerinden biri idama mahkûm edilmeden önce bu suçu birlikte çözmek zorunda.

Mindhunter 2. Sezon – 16 Ağustos  

Davranış Bilimi Biriminin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, FBI’ın yüksek profilli bir seri çocuk katilini aramasıyla uygulamaya geçirilir.

The Dark Crystal: Age of Resistance 1. Sezon – 30 Ağustos

Siyah Kristal: Direniş Çağı yepyeni bir macerayla Thra gezegenine geri dönüyor. Skeksis’in gücünün ardındaki korkunç sırrı keşfeden Üç Gelfling, bir isyanın fitilini ateşlemek ve gezegenlerini kurtarmak için epik bir yolculuğa çıkıyor.

Daha fazlası için:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here