Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
21

Marvel Sinematik Evreni içinde çok müstesna bir yapı taşı olarak kabul edebileceğimiz Agent Carter, reytingleri görece düşük iki sezonun ardından, yayıncı kanal ABC tarafından yayından kaldırılmıştı. Başarılı aktris Hayley Atwell’ın hayat verdiği Ajan Peggy Carter karakterinin, pek çok kesim tarafından özlendiği bir sır değil. Marvel’ın Cloak & Dagger galasıyla ilgili Reddit’te yapılan soru cevap etkinliği sırasında, Marvel TV patronu Jeph Loeb Agent Carter’ın devam edip etmeyeceği ile ilgili sorulara da cevap verdi. Loeb:

“Bu iyi olmaz mıydı? Hayley’nin geri dönmeyi çok istediğini biliyorum. Bize bir bulun!”

Jeph Loeb’in bu sözleri belki bir gösterge değil ama Marvel TV patronu böyle bir mesaj veriyorsa, mutlaka kağıt üstünde de olsa bir şeyler olduğuna dair ipuçları vermiş oluyor. Agent Carter’ı küllerinden doğurmak şimdilik bir fanteziden öte gibi durmasa da, dizinin yıldızı Hayley Atwell’in geri dönüş için bu denli hevesli olması, yapımcıları iştahlandırabilir.

Loeb’in bahsettiği konusunda ise Marvel’ın seçenekleri pek kısıtlı değil. Zira Marvel’ın halihazırda Netflix ile olan işbirliğinden ortaya çıkarttıkları Jessica Jones, Luke Cage, The Punisher ve Daredevil  gibi başarılı işler var. Öte yandan yine ABC ekranlarında yer alan Agents of S.H.I.E.L.D da başarılı bir grafik çiziyor. Bakalım güzel ve maharetli ajan Carter’ın buram buram nostalji ve feminizm kokan sürükleyici dizisi bizlerle yeniden buluşacak mı? Önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak:1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
21

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here