Birçok insan için ev dekore etmenin mantığının, birbirinin benzeri mağazalardan seri üretilmiş ve uyumlu eşyaları bir araya getirmek olduğu günümüzde, % 100 el yapımı ürünler bulmak giderek zorlaşıyor. Sanırız ki bu sebepten kendilerine has bir tasarımı olan el emeği eşyalar, piyasalarında pırıl pırıl parlıyorlar ve insanlara o özlenen farklılığın sıcaklığını geçirmeyi başarıyorlar. İşte tam da bu yolda parlamayı başarabilmiş, tasarımlarıyla dikkat çeken HSD Atölye’yi sizlere tanıtmak istiyoruz.

HSD Atölye tüm ürünlerini doğal ağaçlardan üretiyor ve her biri % 100 el yapımı. Ahşap ürünleri evlerde kullanılabilecek “etnik ve modern” mobilyalara dönüştürüyor. İzmir’de kurulan bu atölye daha 1 yıllık olmasına rağmen çok başarılı tasarımlar yaratmış durumda. “Ağaca duyduğumuz aşkı ellerimizle şekillendiriyoruz.” diyorlar. E hâliyle işin içinde aşk ve emek olunca güzel işler yapmalarına şaşırmamak gerek.

Sadece mobilyayla veya büyük eşyalarla kısıtlı değiller. TV ünitesinden bardak altlığına, masadan banyo aksesuarına, lambadan şaraplığa çok çeşitli ürünler bulmak mümkün. Bunun güzelliği de ahşabın dilediğiniz boyutunu evinize dahil edebilme imkanı sağlaması.

El yapımı olmasının bir başka güzel yanı da, internet üzerinden tanıttıkları ürünlerinde isteğe göre değişiklik yapabilmeleri veya ürününüzü istediğiniz ölçülerde yapabiliyor olmaları. Evinde kendine özgü eşyalar bulundurmak isteyenler ve özellikle de ağaç görüntüsünü sevenler için bulunmaz Hint kumaşı olduklarını düşünüyoruz. Tasarım ürünlerinden bazılarını sizler için aşağıda sıraladık:

Bu güzel tasarımların sahiplerine başarılarının devamını diliyoruz. Tüm ürünlerini görmek isteyenleri de aşağıdaki linklere alıyoruz:

http://www.hsdatolye.com/

http://www.instagram.com/hsdatolye

http://facebook.com/hsdatolye

http://twitter.com/hsdatolye

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here