Moda markalarının ünlü isimlerle yaptıkları iş birliklerine her geçen gün biraz daha alışıyoruz fakat bir moda markası hatta ayakkabıları ile ünlü bir moda markasının yiyecek&içecek markası ile iş birliği yaptığını söylesek şaşır mıydınız?

Evet Adidas X AriZona Iced Tea koleksiyonu geliyor. Aslında bu iş birliği bir ilk değil daha önce de Dunkin x Saucony iş birliği yapılmıştı, bir donut markası ve bir ayakkabı markası güçlerini birleştirmişti.

Koleksiyonda klasik AriZona Iced Tea ambalajlarını andıran renk, grafik ve tasarımlar kullanılıyor. 00’lar şu an ışınlanıyor.

Marka daha önce New York’da bir pop-up mağazasında ayakkabıları 99 sente satmıştı. Şimdi ise daha geniş bir ölçekte satışa sunulacak. Adidas x Arizona Iced Tea koleksiyonu 1 Eylül’deki Adidas sitesi üzerinden satışa sunulacak. Hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli stiller var. Aynı zamanda tasarımcılar Adidas’ın klasik çizgisini kaybetmeden AriZona grafikleriyle ayakkabı ve terlikleri birleştirdiği için koleksiyonu ilk gördüğünüzde “Evet bu bir Adidas ama AriZona gibi görünüyor!” diyebilirsiniz. Meyveli ayakkabılar AriZona Iced Tea’nin en popüler dört çeşidinden esinlenmiştir: Ginseng ve Ballı Yeşil Çay, Limon, Mucho Mango ve Karpuz.

Yaz her geçen gün sonbaharda solmaya başlayabilir. Fakat bu yeni koleksiyon ile stilinizde yazı yaşatmaya devam edebilirsiniz.

Pedikür ve açık parmaklı ayakkabı sezonuna devam ediyorsanız, sınıftan yatakhaneye doğru ilerliyorsanız ya da terlik benim stilimin bir parçası diyorsanız koleksiyonun iki farklı terlik modelleri tam size göre. Yaz bitiyor nerede giyeceğiz diye de üzülmeyin çünkü özellikle spor markalarında çok popüler olan bu terlik modeli eminiz ki 2020 yazında da kendini gösterecek. O yüzden şimdiden bu eşsiz koleksiyondan bir parça satın alabilirsiniz.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here