Korsanlık oyunları biz oyuncular için bir yaradır. Evet bu türde iyi oyunlar var ama hiçbiri tam istediğimiz gibi değil. Fakat üzülmeyin,  Ubisoft bu derdimize çare olmaya geliyor. Skull and Bones, 2020 ilkbaharında çıkıyor! Oyunun E3 fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Skull & Bones ilk defa 2017’duyuruldu. O duyuruya göre 2018’de oyunu oynayabilecektik fakat ertelendikçe ertelendi. Umarız birdaha ertelenmez çünkü bu oyun için çok umutluyuz. Açık dünya korsanlık oyunu eminim ki her oyuncunun hayallerini süslemiştir.

Peki bu oyunda neler olacak? Kendi gemimizle uçsuz bucaksız denizlere yelken açacağız, gemi savaşları yapacağız, denizlerdeki hayvanlarla uğraşacağız, mitolojik yaratıklar ile mücadele edeceğiz mürettebatımızla ilgileneceğiz vs. Tabii bunlar lafta kolay. Oyunda birçok mekanik olacak. Örneğin diğer gemilerle savaşmak için veya diğer gemileri yağmalamak için önemli ticaret yollarını keşfetmemiz gerekecek.

Oyunun bir de açık betası var. Buradan betada oynamak için kayıt olabilirsiniz. Siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de heyecanlandınız mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here